Skład Zespołu Maxis tworzą Mariusz, Nikolas, Marek oraz Klaudia.
W zależności od państwa upodobań, występujemy w różnym składzie.


Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie muzyczne grając na ogólnopojętych prywatnych oraz firmowych imprezach okolicznościowych w różnych częściach kraju. Każda sugestia jest cennym drogowskazem w związku z czym tak właśnie gramy i śpiewamy, tak wyglądamy i mimo upływających lat nie stoimy w miejscu. Naszym atutem jest szeroki i dobrze dobrany repertuar, starając się również być na bieżąco z nowościami. Dbamy o to aby instrumenty na których gramy oraz cały sprzęt był na najwyższym poziomie idąc zawsze z postępem czasu. Zespół Maxis to nie tylko muzyka i śpiew ale tak że prowadzimy zabawy i konkursy integrujące bawiących się uczestników. Nie uznajemy narzucania czegokolwiek dlatego plan imprezy konsultujemy wcześniej gdyż każda impreza jest inna i każdy z was ma inne oczekiwania i zapatrywanie. Warto się spotkać i porozmawiać a wtedy rzeczowa rozmowa pozwoli rozwiać wszelkie państwa wątpliwości….
                                              Kierujemy się zasadą że ” To my jesteśmy dla was a nie odwrotnie… „

Mariusz

instr.klawiszowe, wokal

Już jako 8 latek rozpocząłem swą edukacje pod okiem znanego skrzypka oraz dobrego, wymagającego akordeonisty. Wiodący instrument przy którym stawiałem pierwsze kroczki muzyczne przez kolejne lata to akordeon. Szkoła podstawowa i średnia to czas kiedybiorąc udział w szkolnych i poza szkolnych imprezach nieświadomie nabywałem doświadczenia, walczyłem z tremą ale przede wszystkim spełniałem się muzycznie. Poszukując odpowiedni skład muzyczny dla siebie najmilej wspominam okres szkolny z moim wieloletnim kolegą Tomkiem, gitarzystą, perkusistą. Grywałem również jako muzyk dochodzący w innych zespołach nabierając pewności siebie i dążenia do swoich planów. W końcu postanowiłem założyć swój zespół pod nazwą Maxis. W różnych odstępach czasowych, również mile wspominając, zespół przechodził kilka zmian personalnych ale nigdy nie pogarszając swojego wizerunku i jakości. Staram się “motywować“ do pracy aby nasi słuchacze byli z nas zadowoleni. Muzykai wszystko co jest z nią związane to moja pasja którą chciałbym zarażać innych. Prywatny czas którego zawsze jest mało rezerwuje dla swej rodziny.

Marek  

instr.klawiszowe, wokal

Kształcenie się w kierunku muzycznym rozpocząłem już w wieku 10 lat uczęszczając do szkoły muzycznej (do dziś pamiętam mój pierwszy publiczny występ mając ogromną tremę). Po ukończeniu szkoły muzycznej i nabraniu doświadczenia scenicznego postanowiłemzająć się muzyką zawodowo, również podczas odbywania Służby w Wojsku stworzyłem zespół muzyczny z którym występowałem na różnego rodzaju imprezach. Prywatnie jestem Kochającym mężem Kasi i Szczęśliwym Tatą Oliviera i Alana którym poświęcam każdą wolną chwile. A teraz troszkę „prywaty” Pozdrawiam Wszystkich znajomych, a w szczególności  „Ekipę” z SOUTHAMPTON

Nikolas

instr.klawiszowe, wokal

Company name