Skład zespołu Maxis tworzą Mariusz, Nikolas, Marek. Na życzenie występ  z wokalistką.

Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie muzyczne grając na ogólnopojętych prywatnych oraz firmowych imprezach okolicznościowych w różnych częściach naszego kraju.Każda sugestia jest cennym drogowskazem w związku z czym tak właśnie gramy i śpiewamy, tak wyglądamy i mimo upływających lat nie stoimy nigdy w miejscu.Naszym atutem jest szeroki i dobrze dobrany repertuar, starając się również być na bieżąco z nowościami. Dbamy o to aby instrumenty na których gramy oraz cały sprzęt był na najwyższym poziomie idąc zawsze z postępem czasu.Zespół Maxis to nie tylko muzyka i śpiew ale tak że prowadzimy zabawy i konkursy integrujące bawiących się uczestników. Nie uznajemy narzucania czegokolwiek dlatego plan imprezy konsultujemy wcześniej gdyż każda impreza jest inna i każdy z was ma inne oczekiwania i zapatrywanie.Warto się spotkać i porozmawiać a wtedy rzeczowa rozmowa pozwoli rozwiać wszelkie państwa wątpliwości…. Kierujemy się zasadą że ” To my jesteśmy dla was a nie odwrotnie… „

O NAS

Nikolas.jpg

Nikolas

Instrumenty klawiszowe, wokal

I’m a paragraph. Double click me or click Edit Text, it's easy.

Mariusz

Instrumenty klawiszowe, wokal

Już jako 8 latek rozpocząłem swą edukacje pod okiem znanego skrzypka oraz dobrego, wymagającego akordeonisty. Wiodący instrument przy którym stawiałem pierwsze kroczki muzyczne przez kolejne lata to            akordeon. Szkoła podstawowa i średnia to czas kiedy biorąc udział w szkolnych i poza szkolnych imprezach nieświadomie nabywałem doświadczenia, walczyłem z tremą ale przede wszystkim spełniałem się muzycznie. Poszukując odpowiedni skład muzyczny dla siebie najmilej wspominam okres szkolny z moim wieloletnim kolegą      Tomkiem, gitarzystą, perkusistą. Grywałem również jako muzyk dochodzący w innych zespołach nabierając pewności siebie i dążenia do swoich planów. W końcu postanowiłem założyć swój zespół pod nazwą Maxis. W różnych odstępach czasowych, również mile wspominając, zespół przechodził kilka zmian personalnych ale nigdy nie pogarszając swojego wizerunku i jakości. Staram się “motywować“ do pracy aby nasi słuchacze byli z nas zadowoleni. Muzyka i wszystko co jest z nią związane to moja pasja którą chciałbym zarażać innych.

Marek

Instrumenty klawiszowe, wokal

Kształcenie się w kierunku muzycznym rozpocząłem już w wieku 10 lat uczęszczając do szkoły muzycznej

(do dziś pamiętam mój pierwszy publiczny występ mając ogromną tremę). Po ukończeniu szkoły muzycznej nabraniu doświadczenia scenicznego postanowiłem zająć się muzyką zawodowo, również podczas odbywania                  Służby w Wojsku stworzyłem zespół muzyczny z którym występowałem na różnego rodzaju imprezach.                                                                          Prywatnie jestem Kochającym mężem Kasi i Szczęśliwym Tatą Oliviera i Alana którym poświęcam każdą wolną chwile.

A teraz troszkę „prywaty” Pozdrawiam Wszystkich znajomych, a w szczególności   „Ekipę”   z  SOUTHAMPTON.

Zapraszamy do kontaktu

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now