Maxis

 Posiadamy ponad 20-letnie doświadczenie muzyczne grając na ogólnopojętych prywatnych oraz firmowych imprezach okolicznościowych w różnych częściach naszego kraju.

 Każda sugestia jest cennym drogowskazem w związku z czym tak właśnie   gramy  i śpiewamy, tak wyglądamy i mimo upływających lat nie stoimy nigdy w miejscu.

 Naszym atutem jest szeroki i dobrze dobrany repertuar, starając się również być na bieżąco z nowościami. Dbamy o to aby instrumenty na których gramy oraz cały sprzęt był na   najwyższym poziomie idąc zawsze z postępem czasu. Zespół Maxis to nie tylko muzyka i śpiew ale tak że prowadzimy zabawy i konkursy integrujące bawiących się uczestników.

 Plan imprezy konsultujemy wcześniej gdyż każda impreza jest inna i każdy ma inne oczekiwania. Warto więc umówić się na niezobowiązujące spotkanie podczas którego mamy szanse na  przedstawienie szerokiej oferty usług a tak że na dobranie ich do państwa potrzeb i możliwości finansowych. Nasze motto…. „To my jesteśmy dla was a nie odwrotnie… ”

DSS_2010 (2).jpg

Nikolas

Instrumenty klawiszowe, wokal, Animator

Mariusz

Instrumenty klawiszowe, wokal, Konferansjer

Swoją edukacje muzyczną rozpocząłem już jako 8 latek pod okiem znanego skrzypka oraz dobrego, wymagającego akordeonisty.

Wiodący instrument przy którym stawiałem pierwsze kroczki muzyczne przez kolejne lata to akordeon. Szkoła podstawowa i średnia to czas kiedy biorąc udział w szkolnych i poza szkolnych imprezach nieświadomie nabywałem doświadczenia a przede wszystkim mogłem się spełniać muzycznie. Z upływem czasu poszukując odpowiedni skład muzyczny dla siebie najmilej wspominam okres szkolny z moim wieloletnim kolegą Tomkiem, gitarzystą, perkusistą.

Grywałem również jako muzyk dochodzący w innych zespołach nabierając pewności siebie i dążenia do swoich planów. W końcu postanowiłem założyć swój zespół pod nazwą Maxis.

W różnych odstępach czasowych, również mile wspominając, zespół przechodził kilka zmian personalnych ale nigdy nie pogarszając swojego wizerunku i jakości. Staram się “motywować“ do pracy aby nasi słuchacze byli z nas zadowoleni. Muzyka i wszystko co jest z nią związane to moja pasja którą chciałbym zarażać innych.

Edukacje muzyczna zacząłem już w wieku 6 lat w klasie Akordeonu.

Wtedy właśnie Szkoła Muzyczna potwierdziła to czym chce zajmować się w przyszłości, czyli muzyką.

Przez kolejne lata uczyłem się walczyć z tremą podczas publicznych popisów.

Nie było łatwo. Czasem zdarzały się pomyłki, lecz to one sprawiały, że chciałem dążyć do perfekcji.

Po ukończeniu I stopnia Szkoły Muzycznej, postanowiłem dalej kształcić się w kierunku muzycznym.

Do dziś jestem uczniem Zespołu Szkół Muzycznych w Sosnowcu.

Prywatnie stawiam również kroki w Szeroko pojętej Realizacji Nagrań i Nagłośnień.

Jest to na ten moment mój ,,Konik” który owocuje wieloma wspaniałymi projektami z moimi Muzycznymi Przyjaciółmi.

To właśnie ja dbam, by wasze Przyjęcie pod katem dźwiękowym jak i oświetleniowym było na jak najwyższym poziomie.